obrazek

Ukliďme svět s Chameleonem

Naše rodinné centrum se společně se Sousedským spolkem Homolka Motol rozhodlo přidat k celorepublikové úklidové akci Ukliďme svět Ukliďme Česko, která vrcholí úklidovým dnem v sobotu 7. dubna 2018.

Kamarád Chameleon sídlí na Poštovce obklopen zelení a právě cestičky v zeleni a jejich okolí jsou po zimě plné nepořádku. Pojďte s námi pročistit přírodu tam, kudy k nám do centra s dětmi chodíte. Po práci se společně odměníme, upečeme buřtíky a bude zábava. Čeká nás dětské představení Divadla 100 opic.

13,00h: SRAZ NA ZAHRADĚ RC A ROZDÁNÍ POMŮCEK

13,00 – 15,00h: ÚKLID V OKOLÍ RC 

15,00h: OPÉKÁNÍ BUŘTÍKŮ

16,00h: DIVADLO 100 OPIC

Tak vezměte kamarády a vyražte s dětmi na úklidovou procházku. Kdo chce začít s úklidem už dopoledne, může se přidat ke spřátelené skupině Sousedského spolku, který začíná s úklidem již v 9,30h u dětského hřiště Modrý hrad v Kudrnově ulici. Všichni se pak sejdeme na zahradě Chamíka v 15h, abychom práci oslavili odpoledním programem.

Ochranné rukavice (včetně dětských) budou k dispozici pro předem přihlášené účastníky, stejně jako pytle na odpad. Pro předem přihlášené budeme mít také občerstvení zdarma 😉

Zájemci, prosím, napište nám na info@chamik.cz kolik párů rukavic chcete rezerovovat nejpozději do 4. dubna!

Odpolední část akce bude možné navštívit také samostatně, na divadelní představení bude vstupné 50 Kč.

Těším se na vás!

Váš Kamarád Chameleon