baby-164897_640

JAK SE STÁT VYROVNANOU MATKOU

ÚTERÝ 22. listopadu 2016 10.30h až 12.00h

JAK SE ŽENA OPRAVDU CÍTÍ PO PORODU A V MATEŘSTVÍ?

Zveme váš na přednášku o tom, jak se žena jako matka opravdu cítí a s jakými niterními pocity se potýká. Na ženu je toho připraveno během období těhotenství, porodu, poporodním období a dále opravdu mnoho. Vše se navíc někdy děje úplně jinak, než jsme si představovaly a na co jsme byly připravované.

“Technicky“ býváme připravené velice dobře (někdy možná až moc), ale jak se připravit a zvládnout emoční „zmatek“?  Co si neseme do mateřství? Podívejme se na dítě a mateřství jako na velký dar pro ženu, kdy se jí dostává šance vyřešit svůj dosavadní život, zahojit traumata, nechat odejít problémy a stát se šťastnou, vyrovnanou ženou a matkou“.

Překvapily vás po porodu vaše pocity?

Prošel někdo z vašich blízkých poporodní depresí?

Máte pocit, že si mateřství dostatečně neužíváte?

Přijďte si vyslechnout osobní příběh a dozvědět se něco o tématu, kterému se v naší společnosti nevěnuje dostatečná pozornost.

Přednáší: Mgr. Denisa Chopard Pištorová
Vystudovala sociologii a etnologii. Několik let pobývala studijně a pracovně ve Francii. Působí také jako učitel jazyků a má zkušenosti z cestovního ruchu. V rámci svého oboru se zajímá o antropologii medicíny a antropologii jídla, dále o „alternativní způsoby“ léčby nemoci. Je matkou jednoho dítěte.
Vstupné: 120 Kč
Hlídání dětí od 1 roku během přednášky po rezervaci možné v miniškolce rodinného centra.
V případě zájmu o seminář se, prosím, přihlašte pomocí tohoto rezervačního formuláře a do poznámky uveďte, zda máte zájem o hlídání dětí. Miminka můžete vzít samozřejmě na přednášku s sebou 😉
[contact-form-7 404 "Not Found"]