FS016O1_obraz-na-stenu

Feng Ren Shui

Poradna Feng Ren Shui s Janou Najmanovou

Pokud hledáte zdroje energie, zkuste je načerpat u nás Chamíkovi – ať zvolíte cestu odpočinku, zatímco bude Vaše ratolest objevovat svět s dětmi v miniškolce anebo zvolíte třeba staré čínské učení Feng Ren Shui, přijďte se inspirovat.

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s  poradkyní učení Feng Ren Shui Janou Najmanovou, která Vám pomůže odhalit nejen to, jaký jste astrotyp, ale také Vám může prozradit spoustu tipů, kde energii brát…tady je zkušenost jedné z maminek:

„S malým dítětem začne člověk hledat zdroje energie, kde se dá. Po pár radách od paní Najmanové jsem je našla. Na každého platí něco jiného, ale víte, jak vás potěší a nabije energií taková drobnost, jako výzdoba hlavních dveří? Správně zvolené barvy v interiéru dle ročních období? A hlavně, jak vás uklidní, když si nahlas popíšete vaše vlastnosti? Já jsem přemýšlivý typ, všechno analyzuji a hloubám. Jaká je pro mne úleva, když si to uvědomím. Už se netrápím tím, že mi po nocích jede mozek na plné obrátky. Vím, že to není proto, že bych dělala něco špatně (kdo zná noční  bezesné chvilky, jistě ví, že pozitivních myšlenek člověk moc nemá). Hlava chce prostě jen hloubat. Stačí jí říct dost, teď není ten správný čas a nechat tělo odpočívat. Práce nás čeká ještě hodně a těším se vždy na nové setkání a nové informace.“

Více o paní Janě Najmanové na www.energiefengshui.cz.

Od podzimu 2017 připravujeme pravidelná setkávání, nebo je možné se objednat samostatně na uvedených stránkách. V případě zájmu o Feng Shui, nám, prosím pište zde:

[contact-form-7 404 "Not Found"]